Naše prostory

Základní informace

Objekt společnosti MaxPlace, s.r.o. se nachází v klidné a bezpečné lokalitě Brno - Bohunice / H. Heršpice, v blízkosti dálničního nájezdu D1 (EXIT 194), odkud je možné navázat na dálniční a silniční síť směr Praha, Bratislava, Ostrava, Svitavy, Vídeň, aj. Dostupnost do centra Brna je velmi dobrá a to jak MHD cca 10 minut (přímé tramvajové spoje), tak i vozidlem (ul. Vídeňskou, Heršpickou, aj.) cca 4 minuty.

Podrobný popis

V souvislosti s pronájmem poskytuje pronajímatel nájemci základní služby a to vytápění, úklid včetně společných prostor, zajištění práva vstupu a vjezdu do objektu, ostrahu objektu, odvoz běžného pevného odpadu, úklid zpevněných manipulačních ploch včetně provádění zimní údržby.

Údržba celého areálu je zajištěna 24 hodin denně.

Úklid v areálu je zajištěn v čase od 5:00 hodin do 10:00 hodin.

Stravování je zajištěno jídelnou a kantýnou v sousedním areálu DOTEC, a.s. s provozem od 8:00 hodin do 15:30 hodin. Nabídka jídelny zahrnuje 6 denních obědových menu a dále běžný sortiment snídaní a občerstvení (nápoje, lahůdky, cukrovinky, cukrářské výrobky aj.).

Další vysoce nadstandardní služby pro nájemce je možno dohodnout při osobním jednání.

Kolektiv pracovníků společnosti MaxPlace, s.r.o. je připraven splnit i ty nejnáročnější požadavky nájemců, případně je zajistit dodavatelský.

Neváhejte se na nás v případě zájmu kdykoliv obrátit. Jsme vám k dispozici od 7 do 17 hodin na adrese Traťová 4, 619 00 Brno.